X
KEŞFET
Bilgi & Rezervasyon Hattı
0242 225 00 21
0242 748 33 55
0530 748 33 05
HAVUZ & PLAJ

PLAJ

Muhteşem bir denizin yanı başında, 200 m uzunluğunda uzanan büyüleyici birsahil…

Akdeniz’in el değmemiş doğasının kıyısında, huzuru yaşatan bir sahilde güneş,kum ve berrak bir deniz.

Keyifli bir tatil için gerekli en önemli bileşenler, harika bir servis kalitesi ve muhteşem bir deniz keyfi ekleyince unutamayacağınız bir tatile dönüşüyor.

CarettaCaretta ‘ların doğal yaşam alanı olan sahil, koruma alanı koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanmış.

Özel güneşlenme alanlarınız (pavillonlar) Akdeniz’in bütün güzel özelliklerini barındıran sahilde unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.

Kişiye özel bir alan yaratan pavillonlarımız güneşlenirken özel meyve sunumları, soğuk içecekler ve sadece size özel ayrıcalıklar ile tatiliniz unutulmaz anlara dönüşüyor.

Yemyeşil bir doğa ve masmavi Akdeniz’in arasına gizlenmiş Feliciavillage hotel özel doğa harikası plaj, deniz ve güneş tutkunlarını bekliyor.

HAVUZLAR

Yeşillikler içerisinde, Doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla benzersiz bir tatil yaşamak isteyenlere muhteşem bir havuz keyfi sunuyor.

Otelde yetişkinler, çocuklar havuzu (50 m2) ve bebekler havuzu (10 m2) için bölümler ile bir ana havuz, dinlenme havuzu (156 m2),  aynı zamanda bir ısıtmalı kapalı yüzme havuzu (77 m2) mevcuttur. Sahilde ve havuz etrafında güneş şezlong, minder ve şemsiyeler bulunmaktadır. Kumlu ve cakıl uzun 300 - 500m olan sahilimizde soyunma odaları ve duşa kabinler mevcuttur.

3 kaydıraklı aquapark ile Ana havuz,sadece yetişkinler için Relax Havuz,kış mevsiminde ısıtıabilen Kapalı havuz, fresh activity-Aile havuzlarında serinlemek, güneşlenmek ve iyi vakit geçirmek isteyen misafirler için lezzetli ikramlarla tam bir su eğlencesi sunuluyor.

  • Fresh Activity havuzu
  • kaydıraklı Ana havuz
  • Çocuk Havuzu
  • Bebek Havuzu
  • Isıtilabilir Kapalı Havuz
  • Kapalı Çocuk Havuzu
  • Yetişkinler için Relax Havuz

*Felicia Village hotel 2. ve 3. kişi/kurumlara herhangi bir bilgi aktarmaksızın hava koşullarını da göz önünde bulundurarak konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

GALERİ
Copyright © 2016 Felicia Village Hotel